معرفی وبلاگ
نام : ابوالفضل جعفري . محل تولد : گلپايگان. ********************* به یاد استاد اخلاق و عرفان ، برادر بزرگوارم شهید والامقام محمدعلی خرمی. روحش شاد و با سالار شهیدان محشور. انشاءالله ********************* بارالها : ما را عبد خویش قرار بده . و توفیق عنایت کن زیر چتر ولایت به پرچمداری (آقاسیدعلی) عزیز در رکاب امام عصر (عجل الله تعالی فرج الشریف) عاقبتمان به شهادت ختم بگردد. الهی آمین
دسته
سایتهای موردعلاقه
لینک دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem232
http://zahra1361.persiangig.com/image/shahid%20ghasemi/naser%20ghasemi.jpg

در خاطره ای درباره شهید ناصر قاسمی آمده است:

موقعآمدن با موتور، با پیرمردی تصادف می‌کند وپای پیر مرد می‌شکند. او را به بیمارستان می‌رساند. تمام مخارجش را هم می‌دهد. با وجود مقصّر نبودن، دیگه ول کنش نبود. می‌رفت پیر مرد را پشتش کول می‌کرد و سوار ماشین می‌کرد. چند بار هم تهران برده بود تا خوب خوب شود. تا دو سال هم نصف حقوقش را به خانواده‌اش می‌داد.
 
چهارشنبه 5 8 1395 10:19 صبح
تلخ‌ترین حادثه جنگ به روایت یک زن


درخرمشهر خط اول و دوم مفهوم نداشت. شهید «جهان آرا» هم با حضور خانم‌ها در مبارزات مخالفت نمی‌کرد. اما روی یک سری مسائل حساسیت خاصی داشت. یادم هست که ایشان موقع حمل و نقل مهمات به من می‌گفتند:«به خانم‌ها سفارش کنید حجابکامل داشته باشند.» برای من لذت بخش بود فرماندهی که نیروهایش لحظه به لحظه به شهادت می‌رسیدند این موضوع اهمیت داشت
دسته ها : خاطرات
چهارشنبه 5 8 1395 10:12 صبح
http://s2.picofile.com/file/7981230535/%D9%823.jpg

حمید داودآبادی، رزمنده و نویسنده دفاع مقدس در مطلبی به ناگفته هایی از شهید مصطفی کاظم زاده پرداخت و نوشت:
صبحگاه روز شنبه، هفتم اسفند ماه سال 1372 هجری شمسی مصادف با پانزدهم رمضان المبارک 1414 هجری قمری و روز ولادتبا سعادت امام حسن مجتبی (ع) قبل از ساعت 6 صبح، در عالم خواب، شهید عزیز مصطفی کاظم زاده را که در شب جمعه 22 مهر سال 1361 در جبهه سومار به شهادت رسید، دیدم.
دسته ها : خاطرات
چهارشنبه 5 8 1395 10:9 صبح
کلاهی می‌بافم برای برادر مدافعم

زمستانامسال اما دل‌های مدافعان حرم گرم‌تر از سال‌های قبل است. حالا ایرانی‌ها لزوم حضور نیروهای ایرانی در سوریه را درک کرده‌اند، زندگی و آرمان‌های شهدای مدافع حرم را بیشتر می‌شناسند و در هر مراسم معنوی، دعای دسته‌جمعی مردم ایران، سلامتی و پیروزی مدافعان حرم و آزادی مردم مظلوم کشورهای جنگ‌زده است؛ اما این‌همه قصه همدلی و همراهی مردم ما نیست. مثلاً مردم سراسر کشور می‌توانند برای مدافعان حرم لباس گرم ببافند و همراه یک دست‌نوشته برای مدافعان حرم بفرستند. سال قبل جشنواره فیلم عمار و دعوت عمومی «ننه عصمت» مادربزرگ مهربان یزدی، بانی شرکت مردم در این پویش شد.
دسته ها : خاطرات
چهارشنبه 5 8 1395 10:3 صبح
شهری که ایمان مدافعانش هرگز سقوط نکرد

غالباً وقتی حرف از خرمشهر به میان می‌آید، ناخودآگاه به یاد سوم خرداد 61 و سالروز آزادی‌اش می‌افتیم اما کمتر کسی است که به یاد بیاورد این شهر در غروب غمبار چهارم آبان ماه 1359 به اشغال دشمن درآمده بود.
دسته ها : روشنگری
چهارشنبه 5 8 1395 10:1 صبح
خاطرات خواندنی سردار قاسم سلیمانی از شناسایی مواضع دشمن/مواظب باش پایت روی مین نرود...

موقعیکه برگشتیم من جلو حرکت می‌کردم و برادر جمشیدی پشت سر من حرکت می‌کرد. دریک نقطه‌ای ایستادیم تا کناره‌های کانال را یک بار دیگر چک و مورد بررسی قرار دهیم که مین دارد یا ندارد. به اصطلاح جمشیدی قلاب بگیرد و من آویزان از روی دست‌هایش بالا بروم نگاه بکنم. در حال صحبت بودم ناگهان صدای یک انفجار شنیده شد، دود انفجار به هوا رفت. نگاه کردم دیدم منصور جمشیدی روی مین رفته و پایش قطع شده. دیگر چاره‌ای نبود یک کلت هم بیشتر نداشتیم سریع پای او را بسته و جمشیدی را روی شانه‌ام انداختم.
دسته ها : خاطرات
چهارشنبه 5 8 1395 9:58 صبح
آیت الله بهجت

در زمان پادشاهی روسیه، در جنگ جهانی اول هر چه لشکر برای جنگ با آلمان می‌رفتند بر نمی‌گشتند، یک بار وقتی قطارپر از جوان می‌خواست برای جنگ حرکت کند، مادران آنها جلوی قطار خوابیدند تا مانع حرکت او شوند، از مسکو کسب تکلیف کردند، دستور رسید که قطار از رویمادرها عبور کنید.
دسته ها : حدیث نفس
چهارشنبه 5 8 1395 9:41 صبح
X