معرفی وبلاگ
نام : ابوالفضل جعفري . محل تولد : گلپايگان. ********************* به یاد استاد اخلاق و عرفان ، برادر بزرگوارم شهید والامقام محمدعلی خرمی. روحش شاد و با سالار شهیدان محشور. انشاءالله ********************* بارالها : ما را عبد خویش قرار بده . و توفیق عنایت کن زیر چتر ولایت به پرچمداری (آقاسیدعلی) عزیز در رکاب امام عصر (عجل الله تعالی فرج الشریف) عاقبتمان به شهادت ختم بگردد. الهی آمین
دسته
سایتهای موردعلاقه
لینک دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem232
چهارشنبه 26 2 1397 4:6 بعد از ظهر
پیمان‌نامه‌ی مقاومت رزمندگان «گردان حنین» از «تیپ نبی‌اکرم(صلوات الله علیه و آله)»
پیمان‌نامه‌ی مقاومت رزمندگان «گردان حنین» از«تیپ نبی‌اکرم(صلوات الله علیه و آله)»
دسته ها : خاطرات
چهارشنبه 26 2 1397 4:2 بعد از ظهر
تشییع شهدای صندوق قرض الحسنه کمیته امداد

اسامی شهدای این عملیات تروریستی به این شرح است:

*علیرضا رحیمی صفت *احمد کلاچای ثابت*بهنام شاه محمدی

*ابراهیم بذرافشان*وحید ریاحی


چهارشنبه 26 2 1397 3:59 بعد از ظهر
شهید علی عابدینی
بعد از گذراندن مراحل آموزشی در شهرستان همدان در سخت ترین قسمت سپاه کهگردان صابرین ساری بود، خدمت کرد و چندین بار به ماموریت های مرزی رفت و در درگیری با گروهک های تروریستی ریگی و پژاک حضور داشت. اگر از او سوالی درباره کارش می پرسیدیم، بخاطر امنیتی بودن کارها جوابی نمی داد.
چهارشنبه 26 2 1397 3:55 بعد از ظهر
شهید حسین قجه ای

با پیروزی انقلاب به استخدام کمیته درآمد، چندی بعد به همراه دوستانش سپاه پاسداران زرین‌شهر را بنیان نهاد و خود نیز سبزپوش این نهاد مقدس گردید. قجه‌ای سپس به عنوان مسؤول یک گروه به سنندج رفت و چهارماه در این شهر خالصانه خدمت کرد.در بازگشت به زادگاهش مسئولیت عملیات سپاه پاسداران زرین شهر را به او سپردند.
چهارشنبه 26 2 1397 3:53 بعد از ظهر

سید ناصر 16ساله بود که افغانستان توسط اتحادیه جماهیر شوروی اشغال شد، در منطقه ما جهاد علیه شوروی شروع شد. چون پدر سید ناصر در جبهه بود، ادامه‌دهنده راه پدرش بوده و جهاد و مقاومت را از همان زمان شروع کرد. برادرش در جهاد هشت سال دفاع مقدس حضور داشت و در این نبرد جانباز شد. خودش کنار پدر کاسبی می‌کرد که بعد از آن دوباره به افغانستان برگشت. آن موقع جنگ داخلی در افغانستان شروع شده بود. تکفیری‌ها در حال توطئه بودند. سید ناصر آنجا در یک گردان خدمت می‌کرد. 5 سالی آنجا بود و متأسفانه منطقه ما به اشغال درآمد.

سه شنبه 25 2 1397 12:27 صبح
پای درس شهید قرآنی| از عشق به «صیاد‌القلوب» تا حضور در جلسات استاد مولایی
اوبا اینکه بیش از 20 سال نداشت امّا از دنیا شناخت واقعی به دست آورده بود ومی‌دانست که اگر به دنیا وابسته شویم و به آن عشق بورزیم و از آخرت چشم بپوشیم، زود یا دیر، مرگ؛ این واقعیت انکارناپذیر که در عین وضوح، انسانها را همیشه فراموش می‌کند، آویز فنا را برگردن او خواهد آویخت و آنگاه دیگر وقت تدارک گذشته و پایان یافته و با کوهی از نافرمانی‌ها به دیار عدم خواهدرفت.
سه شنبه 25 2 1397 12:23 صبح
جزئیات وداع و تشییع پیکر مطهر فرمانده تخریب فاطمیون
شهید سید ناصر حسینی یکی از رزمندگان باسابقه افغانستانی در سپاه محمد(ص) واز تخریب‌چی‌ها و مربیان زبده آموزشی فاطمیون در سوریه بود. او به عنوان فرمانده تخریب تیپ امام حسن(ع) در آزادسازی بوکمال و تدمر حضور فعال داشت. بعد از سال‌ها مجاهدت توسط تله انفجاری در تدمر به‌شهادت رسید. از او چهار فرزند به‌یادگار مانده است.

روحمان با یادش شاد

هدیه به روح بلندپروازش صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم

تسنیم

سه شنبه 25 2 1397 12:18 صبح
محمدعلی نوری، پیشکسوت بسکتبال، در تشریح بیوگرافی خود گفت: من متولد ۱۳۳۰ هستم و در گلپایگان به دنیا آمده ام. تحصیلاتم را در همان گلپایگان در مقاطع دبستان تا دبیرستان گذراندم. کلاس هفتم بودم که جذب بسکتبال شدم؛ زیرا به این رشته بسیار علاقه مند بودم. سال سوم دبیرستانکاپیتان تیم دبیرستان شهر گلپایگان شدم و در مسابقات قهرمانی آموزشگاه ها شرکت کردم.
بعد از گرفتن دیپلم برای بازی در باشگاه عقاب جذب ارتش شدم. آن زمان به من پیشنهاد شد که اگر می خواهی ترقی کنی به باشگاه پاس یا عقاب برو؛ من هم از لباس نیروی هوایی خوشم اومد؛ تیم عقاب را انتخاب کردم و جذب دانشکده نیروی هوایی شدم. سال ۵۱ عضو تیم شد م و تا سال ۶۵ کاپیتان تیم عقاب بودم. سال ۵۶به عضویت تیم ارتش درآمدم که همه بازیکنان این تیم ملی پوش بودند.
این پیشکسوت والیبال، در توصیف شخصیت بازیکنان هم دوره خود گفت: آن زمان حساسیت ها زیاد بود؛ ما بازیکنان حتی به لباسمان تعلق خاطر داشتیم. روز اولی که به تیم عقاب پیوستم تعهد دادم که در هیچ باشگاه دیگری به عضویت درنیایم؛ اما گذشته از این تعهد، علاقه هم پیدا می کردیم؛ یعنی کسی که در تیم پاس بازی می کرد، سال بعد در باشگاه دیگری به عضوتی درنمی آمد و مانند الان به مادیات توجهی نمی شد.
وی، در پاسخ به این سوال که آیا وارد عرصه مربیگری شدید یا خیر، بیان کرد: افرادی که بازیهای ملی انجام می دهند، معمولاً تا مربیگری درجه یک را دریافت می کنند که من هم جزء این دسته از افراد بودم؛ علاوه بر آن فدراسیونکلاسی برای مربیان برگزار کرد و از سرمربی آلمان دعوت به عمل آورد که بخش آموزش این کلاس را برعهده بگیرد. من در این کلاس حضور یافتم و مدرک مربیگریکه از آلمان بود را دریافت کردم.

صدای جمهوری اسلامی ایران

يکشنبه 2 2 1397 3:50 بعد از ظهر
X