معرفی وبلاگ
نام : ابوالفضل جعفري . محل تولد : گلپايگان. ********************* به یاد استاد اخلاق و عرفان ، برادر بزرگوارم شهید والامقام محمدعلی خرمی. روحش شاد و با سالار شهیدان محشور. انشاءالله ********************* بارالها : ما را عبد خویش قرار بده . و توفیق عنایت کن زیر چتر ولایت به پرچمداری (آقاسیدعلی) عزیز در رکاب امام عصر (عجل الله تعالی فرج الشریف) عاقبتمان به شهادت ختم بگردد. الهی آمین
دسته
سایتهای موردعلاقه
لینک دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem232
"امام؛ بدون تحریف-9"| واکنش امام خمینی به تقاضای افزایش شهریه برای فرزندش

حضرتامام همیشه ساعت 3 بعد از نیمه‌شب  به حرم مشرف می‌شدند و 3:30 هم برمی‌گشتند. من شنیدم حتی آن روزی که حاج آقا مصطفی فوت کردند، حضرت امام در همان ساعت معین به حرم رفتند و برگشتند، طبق همان نظم و انضباطی که داشتند عمل می‌کردند.
دسته ها : امام دلها
يکشنبه 21 5 1397 12:37 صبح

 علی هاشمی نمی‌خواست ضعف نشان بدهد چرا که معتقد بود این عقب آمدن بر روحیه دیگر یگان‌ها نیز تأثیر خواهد گذاشت و روحیه رزمندگان آن‌ها را تضعیفخواهد کرد. پس از این ماجرا عراقی‌ها هلی‌برن کردند و علی هاشمی در این جریان به شهادت رسید.

پیکر شهید علی هاشمی سرانجام اردیبهشت ماه سال ۸۹ طی عملیات تفحص به وطن بازگشت.

شنبه 20 5 1397 2:32 بعد از ظهر
نتیجه تصویری برای آزادگان
بله، این اسرا در مناطق مختلف به اسارت گرفته شده بودند. برخی هم از زندان دوله تو بودند. می‌دانید که دوله تو توسط عراقی‌ها و با گرای ضدانقلاب بمباران شده بود. البته بین ما از اکراد مدافع نظام اسلامی هم حضور داشتند. ضدانقلاب به این دسته از کرد‌ها «جاش» می‌گفتند.
دسته ها : با اسراء
سه شنبه 16 5 1397 3:28 بعد از ظهر
شهید حاج شاهرخ دایی پور در دوران جنگ تحمیلی
این شهید والامقام جسارت به حرم حضرت زینب(س) توسط عوامل استکبار جهانی وصهیونیزم بین‌الملل را بر نتافت و داوطلبانه به دفاع از حرم مطهر اهل بیت(ع) شتافت و مدت‌های مدیدی با مسئولیت‌های مختلف مستشاری در جبهه مقاومتخدمت نمود و روز جمعه یکم تیر ماه 1397 در سوریه به آرزوی دیرینه ی خود نائل آمد و به یاران و دوستان شهیدش پیوست.
سه شنبه 16 5 1397 3:4 بعد از ظهر
نتیجه تصویری برای عباس بابا

روحمان با یادش شاد

هدیه به روح بلند پروازش صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سه شنبه 16 5 1397 3:0 بعد از ظهر
نتیجه تصویری برای موسیقی


 هستم و از کودکی علاقه خاصی به تنبک نوازی داشتم، اما از سال 1372 به صورت رسمی آموزش خود را آغاز کرده‌ام و سال‌ها در محضر اساتیدی مانند رضا صیرفی که از شاگردان استاد ناصر افتحاح بوده‌اند و استاد سحاب تربتی کسب فیض کرده‌ام.

دوشنبه 8 5 1397 3:49 بعد از ظهر
يکشنبه 7 5 1397 3:51 بعد از ظهر
دسته ها : خاطرات
يکشنبه 7 5 1397 3:48 بعد از ظهر

دیروز، حسن روح‌الامین که او را به نقاشی‌هایش از وقایع صدر اسلام تا وقایع روز جهان اسلام می‌شناسیم، تصویری از تازه‌ترین اثرش را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد؛ شمایل شهیدی، لحظاتی پس از شهادت. روح‌الامین این اثر را به 11 شهید حادثه تروریستی مریوان تقدیم کرده و هشتگ زده: #شهید #مرزبان#مدافعان_وطن.

دسته ها : خاطرات
يکشنبه 7 5 1397 3:40 بعد از ظهر
رزمنده و مادرش در سال های دفاع مقدس

اواخر سال 59 که وارد سپاه شدم، مادرم یقه‌ام را گرفت و گفت: «باید ازدواج کنی.» خیلی التماس کردم. به دست و پایش افتادم، گفتم: «الان اصلا وضعیت مناسب نیست. طوری نیست که من کسی رو به عنوان عروس بیارم خونه». منظورم این بود که ؛ قطعة عمر ما بیشتر از شش ماه نیست. دو روز دیگر بنده‌یخدا یا بیوه می‌شود، یا با شوهری جانباز و معلول ادامه‌ی زندگی می‌دهد.
يکشنبه 7 5 1397 3:37 بعد از ظهر

شهیدصیاد شیرازی یکی از موثرترین افراد در ساعات اولیه دفاع از کشور، فرماندهیاین عملیات را بر عهده داشت. او با هدایت نیروی هوایی ارتش خیلی زود منافقین را تار و مار کرد و تا رسیدن قوای زمینی آنها را در کرمانشاه زمینگیر کرد.

دسته ها : خاطرات
يکشنبه 7 5 1397 3:36 بعد از ظهر
 حضور حاج محمدابراهیم همت، فرمانده لشکر27 در مراسم هفتم شهادت حاح عباس ورامینی
دسته ها : خاطرات
يکشنبه 7 5 1397 3:34 بعد از ظهر
جانباز حاج رجب محمدزاده


دفاع از مرز و بوم ادامه دارد تا اینکه سال ۱۳۶۶ فرا می‌رسد، قهرمان قصه ما همراه ۳ همرزم در سنگری بودند که ناگهان خمپاره‌ای نزدیکی آنها منفجر شد، دو همرزم به فیض شهادت نائل می‌شود و دو نفر هم مجروح می‌شوند که یکی از این دو نفر «بابارجب» قصه ماست، همو که وقتی ترکش به صورتش برخورد می‌کند، دیگر چیزی متوجه نمی‌شود و او را به بیمارستان منتقل می‌کنند و وقتی همسرش خبر جانبازی‌اش را می‌شنود، بر بالین همسرش حاضر می‌شود، او را نمی‌شناسد، بله همسر فداکاری که صورتش را از دست داده بود، ابتدا پزشکان قطع امید کرده بودند، اما پزشک فداکار دیگری به سراغش می‌آید و به مداوای بابارجب مشغول می‌شود.
يکشنبه 7 5 1397 3:32 بعد از ظهر

«علی ‏شکری» فرمانده سابق گردان مهندسی تیپ ۱۲ قائم (عج)، در تشریح چگونگی احداث خاکریز در تنگه‏ چهارزبر روایت می‌کند: قبل از عملیات «مرصاد»در مرخصی به سر می‌بردم و حدود یک سالی بود که در واحد عملیات مشغول انجاموظیفه بودم. یکی ۲ روز قبل از عملیات، از سپاه «دامغان» تلفن زدند که سریعبه منطقه برگردید.

دسته ها : عملیات
يکشنبه 7 5 1397 3:30 بعد از ظهر
سردار شهید شعبان نصیری

از آن فرماندهانی نبود که خودش بایستد عقب و بگوید: «برید جلو» همیشه پیشرو بود. دل شیر داشت. بارها اتفاق افتاد که شرایط آن قدر وحشتناک بود کهاز هزار نفر نیرو یک نفر هم حاضر نمی‌شد جلو برود. آن وقت بود که خودش یک تنه می‌دوید در دل دشمن! و نیروها هاج و واج محو جرات و شجاعت او می‌شدند.
دسته ها : خاطرات
يکشنبه 7 5 1397 3:28 بعد از ظهر
X