معرفی وبلاگ
نام : ابوالفضل جعفري . محل تولد : گلپايگان. ********************* به یاد استاد اخلاق و عرفان ، برادر بزرگوارم شهید والامقام محمدعلی خرمی. روحش شاد و با سالار شهیدان محشور. انشاءالله ********************* بارالها : ما را عبد خویش قرار بده . و توفیق عنایت کن زیر چتر ولایت به پرچمداری (آقاسیدعلی) عزیز در رکاب امام عصر (عجل الله تعالی فرج الشریف) عاقبتمان به شهادت ختم بگردد. الهی آمین
دسته
سایتهای موردعلاقه
لینک دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem232
فرزند دلبندم! اگر دلتنگ دیدار پدرت شدی زیر سایه بید مجنون بنشین

شهید ۲۱ ساله قزوینی که فرزندش را ندید و پس از ماه‌ها مبارزه با ضدانقلابیون، بر اثر اصابت ترکش خمپاره دشمن به حریم جاودان یار پر کشید.

دسته ها :
دوشنبه 11 10 1396 4:12 بعد از ظهر

عصر روز دوشنبه 9 تیر 1365 / خط مقدم مهران
دو سه ساعت بعد، محسن (نفر وسط) دیگه نبود / عکاس: حمید داودآبادی
"آدم هیچ وقت از شنیدن صدای کسی که دوستش داره، خسته نمیشه، هستند کسانیکه حسرت شنیدن یک کلمه از دهان عزیزشون شده بزرگترین حسرت زندگیشون"
*
ولی من، حسرت به دلم مونده که یه نفر، یواشکی دهنم رو ببرم دم گوشش، صدای آرومم رو بشنوه، سریع بذارم در برم که مجبور نشم چشمام به چشمای متعجبش گرهبخوره. اونم چشمای محجوب و سرشار از خجالت اون!
کاش اون شب، که فرمانده گفت: یه آرپی جی زن شیر بفرستید، وقتی محسن پرید و آرپی جی به دست رفت طرف خاکریز، صدای منو توی گوشش می شنید!
اون وقت که دستش رو بوسیدم، از خجالت لرزید. بغلش کردم، لبام رو بردم دم گوشش، خواستم بگم، رو نشد. هی پرسید: برادر ... شما هی می خوای یه چیزی به من بگی ولی ...
نگفتم. اشکام ریخت روی صورتش.
محسن از خاکریز رد شد و رفت توی سینه دوشکایی که دشت رو از آتش پر کرده بود.
پنج دقیقه بعد که فرمانده داد زد: یه آرپی جی زن دیگه بفرستید ...
کمرم بدجوری درد گرفت!

طلوع روز سه شنبه 10 تیر 65 که خط مقدم مهران شکست، تیغ تیز آفتاب افتاد روی صورت محسن صباغچی که از خون سرخ شده بود.
چی کشید مادرش وقتی فهمید دومین پسرش هم رفته!
یعنی میشه روز قیامت، منو از ته ته جهنم بیارن بالا، اجازه بدن برم دم دروازه بهشت، محسن بیاد جلو و بگه: اون شب چی میخواستی بگی؟
دهنم رو ببرم دم گوشش، نمی خوام هیچکس حتی خدا صدام رو بشنوه، آروم در گوشش بگم: محسن، خیلی دوستت دارم!

مشرق

دسته ها :
شنبه 10 4 1396 3:42 بعد از ظهر

مسعود رجوی سرکرده گروهک منافقین در کنار بنی‌صدر


اعضایدفتر بنی‌صدر همه شک کردند و گفتند مهذب حتماً این کار را کرده است. جلسه­‌ای تشکیل دادند و آن 18 نفر هم بودند و در سالن بغل دفتر آقای دکتر تهرانی و به من گفتند آقای مهذب ما بررسی کردیم و این احکام تنها از دفتر شما به دست آقای آیت رسیده است.

دسته ها :
شنبه 27 3 1396 4:16 بعد از ظهر
آیت الله بهجت

لذا در میان مردم تبلیغ شد که او می خواهد توحید محض را پیاده کند، ولی بعد اشیای قیمتی حرمین را سرقت نمود و شاید هشت سال دولت عثمانی او را به اسلامبول برد و دور شهرها گرداند و آنها را در... مصرف کرد.
سید محسن امین (رحمةالله علیه) فهرست اشیای مسروقه را با قیمتش نوشته است، و در مورد بعضی از جواهرات قیمتی مسروقه نوشته که برایش نمی توان قیمت تعیین کرد!
دسته ها :
دوشنبه 18 5 1395 10:39 صبح
http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/3/9/1659841_563.jpg

ولیاین ویژگی نباید باعث شود فکر کنیم ایشان کسی بود که با همه مدارا می کرد.چون حاج آقا ابوترابی بسیار اهل تاهل و ملاطفت بود و به شدمن بی احترامی نمی کرد و به دشمنی که کتکش می زد احترام می گذاشت که این ویژگی را در زندگی ائمه می بینیم. به وفور در زندگی حاج آقا چه در زمان اسارتش در زندانهای شاه چه در اسارت رژیم بعث این اخلاق مدارا وجود داشت.
دسته ها :
يکشنبه 9 3 1395 12:1 صبح
http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1394/8/18/3774493_719.jpg

شهید برای احترام گذاشتن فرقی نمی‌کرد که طرف مقابلش کوچک‌تر یا بزرگ‌تر از خودش باشد. به همه احترام می‌گذاشت. پسر بزرگش را همیشه آقارضا و پسر کوچکش را عسل گلم مهدی‌جان صدا می‌زد. اول یک دوست بود برای پسرانش، بعد یک پدر مهربان. اعیاد، مراسم‌ و تاریخ‌های خاص زندگی‌اش را برعکس بیشتر مردها که فراموش می‌کنند به یاد داشت و یک هدیه کوچک و شیرینی برای منزل تهیه می‌کرد. در همه شرایط زندگی می‌گفت خدایا راضی‌ام بهرضای تو. تکیه‌کلامش هم همیشه «شهیدان زنده‌اند ‌الله‌اکبر» بود. وی چند بچه یتیم را سرپرستی می‌کرد که بعد از شهادتش خانواده متوجه این موضوع می‌شوند. و تازه بعد از شهادتش بود که فامیل و همسایگان سمت و درجه وی را فهمیدند. 
دسته ها :
سه شنبه 28 2 1395 11:49 صبح

امامزاده ابوالفتوح در وانشون

بقعه امامزاده ابوالفتوح سلیمان بن موسی بن جعفر، در روستای تاریخی وانشان و در 12 کیلومتری گلپایگان واقع شده و بنای آن با توجه به کتیبه داخل حَرم، به قرن دهم هجری مربوط می‌شود. بنا بر کتیبه، امامزاده از نوادگان موسی پسر جعفر است برفرازبقعه چهارگوش آجری گنبدی هرمی و دوازده ترکی کشیده شده‌است.

دسته ها :
چهارشنبه 20 3 1394 3:32 بعد از ظهر
X