معرفی وبلاگ
نام : ابوالفضل جعفري . محل تولد : گلپايگان. ********************* به یاد استاد اخلاق و عرفان ، برادر بزرگوارم شهید والامقام محمدعلی خرمی. روحش شاد و با سالار شهیدان محشور. انشاءالله ********************* بارالها : ما را عبد خویش قرار بده . و توفیق عنایت کن زیر چتر ولایت به پرچمداری (آقاسیدعلی) عزیز در رکاب امام عصر (عجل الله تعالی فرج الشریف) عاقبتمان به شهادت ختم بگردد. الهی آمین
دسته
سایتهای موردعلاقه
لینک دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem232
شهید کاظم خدامی

شهید «کاظم خدامی» در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۴۴ در تهران چشم به جهان گشود. وی درتاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۶۴ در شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

متن وصیت‌نامه‌ای را که از شهید والامقام «کاظم خدامی» به یادگار مانده است، در ادامه می‌خوانید:

دوشنبه 7 3 1397 5:56 بعد از ظهر
حکمت معنوی وصایای شهدا| خود را برای آزادی قدس آماده کنید

شهید محمد رضا صد خسروی متولد 1349/5/5 بود ودر 1365/11/13 در حالیکه 16 سال بیشتر نداشت در جبهه های حق علیه باطل و مبارزه با رژیم بعثی عراق به درجه رفیع شهادت نائل شد. پیکر مطهر این شهید والامقام در قطعه 53 گلزار شهدای بهشت زهرا(س) آرام گرفته است. در ادامه وصیت نامه شهید صدخسروی را می‌خوانید:
شنبه 5 3 1397 10:43 صبح
http://lailatolgadr.ir/images/stories/007jangvajahad/gonagon/1-balazadeh.jpg

ایپدر و مادر عزیزم! از شما تقاضایی دارم. اگر من شهید بشوم گریه نکنید. اگرگریه بکنید به شهدای کربلا و شهدای کربلای ایران گریه بکنید تا چشم منافقان کور بشود و بفه‌مند که ما برای چه می‌جنگیم. حالا معلوم است که راهتنها یک راه است که آن راه هم راه اسلام و قرآن است. و آخر وصیت می‌کنم راه شهیدان را ادامه بدهید و اسلحه‌شان را نگذارید در زمین بماند.
سه شنبه 28 1 1397 3:53 بعد از ظهر
شهید سیف الله سلمانی ماهینی
ماها واقعاً از این وصیت‌نامه‌ها درس می‌گیریم. این‌جا معلوم می‌شود که درس و علم و علم الهی، بیش از آنچه که به ظواهر و قالب‌های رسمی وابسته باشد، به «حکمت معنوی» -که ناشی از  نورانیت الهی است - وابسته است. آن جوان خطش هم بزور خوانده می‌شود، اما هر کلمه‌اش برای من و امثال من، یک درس راهگشاست و من خودم خیلی استفاده کرده‌ام...وقتی معنویت هست، دلها مجذوب آن می‌شود. وقتی دل‌هامجذوب شد، نیروها به دنبال دل‌ها و اراده‌ها حرکت می‌کند. وقتی این‌طور شد، بزرگ‌ترین قدرت‌ها نمی‌توانند یک ملت را شکست بدهند.
شنبه 23 10 1396 1:39 بعد از ظهر
شهید بهرام خیاط باشی

شهید بهرام خیاط باشی در وصیت‌نامه خود می‌نویسد:سپاس خدای عزوجل را که دوران جوانیم را مصادف با این انقلاب خونین و حکومت الهی قرار داد تا بیش از این قلب سیاه و تاریکم را ظلمانی تر و تباه تر نکنم.

يکشنبه 12 6 1396 3:38 بعد از ظهر
شنبه 28 5 1396 9:1 صبح
شهید داود یوزباشی

 شهید والامقام داود یوزباشی متولد سال 42 بود که تنها 20 سال از عمر گرانبهایش می‌گذشت که در سال 62 درشهر آبادان به فیض شهادت نائل شد.شهید یوزباشی در وصیت نامه خود می‌نویسد:

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تقولا یمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء ولکن لا تشعرون و لنبلونکم و....
شنبه 31 4 1396 3:15 بعد از ظهر
شهید علی اصغر رسولی
 شهید والامقام  علی اصغر رسولی در سال 1347 در شهر تهران در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد.علی اصغر دوران طفولیت را بسیار معصومانه گذراند و به دبستان راه یافت در دبستان اولیاء امور و هم کلاسیهایش نهایت رضایت را از او داشتند و پس از سپری کردندوران دبستان به دبیرستان رفت .
شنبه 10 4 1396 3:22 بعد از ظهر
شهید مهدی عاصی تهرانی

سرداربی ادعا شهید حاج مهدی عاصی تهرانی در نبرد بولدزرها وتانک ها در دشت مهران هدایت اکیپ های مهندسی رزمی را به عهده گرفت و در روز 10 تیر ماه سال1365 هنگامی که سنگر سازان بی سنگر با لب تشنه و با ذکر یااباالفضل العباسدر گرمای طاقت فرسای مهران و درزیر آتش مستقیم تانک های دشمن بعثی جان پناه برای رزمندگان اسلام احداث می کردند مورد اصابت ترکش گلوله مستقیم تانک های بعثیان قرار گرفت و مظلومانه به شهادت رسید.
شنبه 10 4 1396 3:16 بعد از ظهر

چه اعمالی که قلم از نگاشتن آنها شرمگین است .
بارها و بارها در رحمتت را به من گشودی و توفیق بازگشت را به من عطا کردی اما نمک خوردیم و نمکدان شکستیم.

شنبه 13 3 1396 3:13 بعد از ظهر

می خواهم وصیتی بکنم ولی شرمنده هستم چرا که خودم به آنها عمل نکردم ؛ ولی می گویم تا شما عمل کنید.
شاید خدا به این بنده ضعیف رحم بنماید.
۱- نماز جماعت را حتی الامکان ترک نکنید.
۲- امام را این رهبر کبیر را تنها نگذارید
۳- نماز جمعه را ترک نکنید
چهارشنبه 10 3 1396 11:12 صبح
حشمت الله اعظمی

روزی و موفقیت کلیه افراد فامین و دوستان و آشنایان و همکاران فرهنگی و همکلاسان دانشگاهی حدود 400 دانش آموزم در 5 سال گذشته را دارم. امیدوارم که آنان را نی ضمن  از زندگی دنیوی در فکر فراهم آوردن توشه اخروی نیز باشند و همواره به سه اصل انسانیت، امنیت حرییت را در نظر داشته و بدان عملکنند.
از پدر و مادر عزیزم که همواره آنها را بیش از هر کسی دوست داشته و رضای آنها را رضای خود  داده ام خداحافظی نموده و ضمن دعوت آنها به صبر می خواهمکه از من رضایت کامل داشته باشند.آنها برای من رنجهای بسیار کشیده اند . متاسفم از اینکه نیستم تا اندکی از زحمات را جبران کنم. انشاء الله اجر خودرا از خداوند دریافت خواهند کرد بخصوص از مادرم بیشتر تقاضای بخشش دارم.
چهارشنبه 16 1 1396 12:50 صبح
شهید مسلم خیزاب

بر روی سنگ قبرم بنویسید که: «تشنه نابودی صهیونیست ها بوده و هستم و بهترین روزم، روز نابودی صهیونیستهاست.» حاضر نیستم که هیچ کس برایم مشکی بپوشد و عزا نگه دارد و کار خیری را به تعویق بیاندازد. و راضی نیستم که همکارانم از وقت کاری خود زده و در مراسم من شرکت کنند.
سه شنبه 15 1 1396 4:3 بعد از ظهر
شهید محمود قیمی

شهید محمود قیمی در وصیت نامه خود می‌نویسد:خواهش من از شما این است که امام را تنها نگذارید و در راه او قدم بردارید که راه او سعادت است راه او راه حسینی است راه او راه امام زمان است.امیدوارم شما به بیعت خود پایدار بمانید و هرگز دست از امامتان نکشید.
شنبه 3 7 1395 1:40 بعد از ظهر

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/13/1778833_958.jpg

شهید محمد تقی حقی

نام پدر: اسماعیل     تاریخ تولد: ١٣٣٧/١٠/٢٨

محل تولد: اراک        نام عملیات:پدافندی

تاریخ شهادت:     محل دفن: نا مشخص

محل شهادت: نا مشخص     اقشار: پزشکی

شنبه 16 5 1395 11:40 صبح
X