معرفی وبلاگ
نام : ابوالفضل جعفري . محل تولد : گلپايگان. ********************* به یاد استاد اخلاق و عرفان ، برادر بزرگوارم شهید والامقام محمدعلی خرمی. روحش شاد و با سالار شهیدان محشور. انشاءالله ********************* بارالها : ما را عبد خویش قرار بده . و توفیق عنایت کن زیر چتر ولایت به پرچمداری (آقاسیدعلی) عزیز در رکاب امام عصر (عجل الله تعالی فرج الشریف) عاقبتمان به شهادت ختم بگردد. الهی آمین
دسته
سایتهای موردعلاقه
لینک دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem232
شهید سیف الله سلمانی ماهینی
ماها واقعاً از این وصیت‌نامه‌ها درس می‌گیریم. این‌جا معلوم می‌شود که درس و علم و علم الهی، بیش از آنچه که به ظواهر و قالب‌های رسمی وابسته باشد، به «حکمت معنوی» -که ناشی از  نورانیت الهی است - وابسته است. آن جوان خطش هم بزور خوانده می‌شود، اما هر کلمه‌اش برای من و امثال من، یک درس راهگشاست و من خودم خیلی استفاده کرده‌ام...وقتی معنویت هست، دلها مجذوب آن می‌شود. وقتی دل‌هامجذوب شد، نیروها به دنبال دل‌ها و اراده‌ها حرکت می‌کند. وقتی این‌طور شد، بزرگ‌ترین قدرت‌ها نمی‌توانند یک ملت را شکست بدهند.
شنبه 23 10 1396 1:39 بعد از ظهر
شهید بهرام خیاط باشی

شهید بهرام خیاط باشی در وصیت‌نامه خود می‌نویسد:سپاس خدای عزوجل را که دوران جوانیم را مصادف با این انقلاب خونین و حکومت الهی قرار داد تا بیش از این قلب سیاه و تاریکم را ظلمانی تر و تباه تر نکنم.

يکشنبه 12 6 1396 3:38 بعد از ظهر
شنبه 28 5 1396 9:1 صبح
شهید داود یوزباشی

 شهید والامقام داود یوزباشی متولد سال 42 بود که تنها 20 سال از عمر گرانبهایش می‌گذشت که در سال 62 درشهر آبادان به فیض شهادت نائل شد.شهید یوزباشی در وصیت نامه خود می‌نویسد:

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تقولا یمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء ولکن لا تشعرون و لنبلونکم و....
شنبه 31 4 1396 3:15 بعد از ظهر
شهید علی اصغر رسولی
 شهید والامقام  علی اصغر رسولی در سال 1347 در شهر تهران در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد.علی اصغر دوران طفولیت را بسیار معصومانه گذراند و به دبستان راه یافت در دبستان اولیاء امور و هم کلاسیهایش نهایت رضایت را از او داشتند و پس از سپری کردندوران دبستان به دبیرستان رفت .
شنبه 10 4 1396 3:22 بعد از ظهر
شهید مهدی عاصی تهرانی

سرداربی ادعا شهید حاج مهدی عاصی تهرانی در نبرد بولدزرها وتانک ها در دشت مهران هدایت اکیپ های مهندسی رزمی را به عهده گرفت و در روز 10 تیر ماه سال1365 هنگامی که سنگر سازان بی سنگر با لب تشنه و با ذکر یااباالفضل العباسدر گرمای طاقت فرسای مهران و درزیر آتش مستقیم تانک های دشمن بعثی جان پناه برای رزمندگان اسلام احداث می کردند مورد اصابت ترکش گلوله مستقیم تانک های بعثیان قرار گرفت و مظلومانه به شهادت رسید.
شنبه 10 4 1396 3:16 بعد از ظهر

چه اعمالی که قلم از نگاشتن آنها شرمگین است .
بارها و بارها در رحمتت را به من گشودی و توفیق بازگشت را به من عطا کردی اما نمک خوردیم و نمکدان شکستیم.

شنبه 13 3 1396 3:13 بعد از ظهر

می خواهم وصیتی بکنم ولی شرمنده هستم چرا که خودم به آنها عمل نکردم ؛ ولی می گویم تا شما عمل کنید.
شاید خدا به این بنده ضعیف رحم بنماید.
۱- نماز جماعت را حتی الامکان ترک نکنید.
۲- امام را این رهبر کبیر را تنها نگذارید
۳- نماز جمعه را ترک نکنید
چهارشنبه 10 3 1396 11:12 صبح
حشمت الله اعظمی

روزی و موفقیت کلیه افراد فامین و دوستان و آشنایان و همکاران فرهنگی و همکلاسان دانشگاهی حدود 400 دانش آموزم در 5 سال گذشته را دارم. امیدوارم که آنان را نی ضمن  از زندگی دنیوی در فکر فراهم آوردن توشه اخروی نیز باشند و همواره به سه اصل انسانیت، امنیت حرییت را در نظر داشته و بدان عملکنند.
از پدر و مادر عزیزم که همواره آنها را بیش از هر کسی دوست داشته و رضای آنها را رضای خود  داده ام خداحافظی نموده و ضمن دعوت آنها به صبر می خواهمکه از من رضایت کامل داشته باشند.آنها برای من رنجهای بسیار کشیده اند . متاسفم از اینکه نیستم تا اندکی از زحمات را جبران کنم. انشاء الله اجر خودرا از خداوند دریافت خواهند کرد بخصوص از مادرم بیشتر تقاضای بخشش دارم.
چهارشنبه 16 1 1396 12:50 صبح
شهید مسلم خیزاب

بر روی سنگ قبرم بنویسید که: «تشنه نابودی صهیونیست ها بوده و هستم و بهترین روزم، روز نابودی صهیونیستهاست.» حاضر نیستم که هیچ کس برایم مشکی بپوشد و عزا نگه دارد و کار خیری را به تعویق بیاندازد. و راضی نیستم که همکارانم از وقت کاری خود زده و در مراسم من شرکت کنند.
سه شنبه 15 1 1396 4:3 بعد از ظهر
شهید محمود قیمی

شهید محمود قیمی در وصیت نامه خود می‌نویسد:خواهش من از شما این است که امام را تنها نگذارید و در راه او قدم بردارید که راه او سعادت است راه او راه حسینی است راه او راه امام زمان است.امیدوارم شما به بیعت خود پایدار بمانید و هرگز دست از امامتان نکشید.
شنبه 3 7 1395 1:40 بعد از ظهر

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/13/1778833_958.jpg

شهید محمد تقی حقی

نام پدر: اسماعیل     تاریخ تولد: ١٣٣٧/١٠/٢٨

محل تولد: اراک        نام عملیات:پدافندی

تاریخ شهادت:     محل دفن: نا مشخص

محل شهادت: نا مشخص     اقشار: پزشکی

شنبه 16 5 1395 11:40 صبح


شهید مدافع حرم رضا حاجی‌زاده از شهدای لشکر عملیاتی 25 کربلا به همراه 12 تن دیگر از یارانش در روز 17 اردیبهشت ماه امسال در خان‌طومان سوریه به شهادت رسید که پیکرش در معرکه نبرد جا ماند.  

پس از انتقال وسایل شخصی شهید حاجی‌زاده از سوریه، وصیت‌نامه‌ای همراه این وسایل بود، که متن ان به روایت فارس در ادامه آمده است :


شنبه 12 4 1395 9:59 صبح
http://dl11.nasrtv.com/uploads/video/images/shots/Molazemanshirdel_NASRTV-L.mp4.jpg

همسر عزیزم در طول زندگی مشترکمان فراز و نشیب‌های فراوانی را با هم طی کردیم از آغاز هدفمان ساختن زندگی مشترک بود، در تمام سال‌های زندگی سعی کردم علاقه‌ام رابا تمام وجود به شما هدیه نمایم اما شما می‌دانی که انسان کامل فقط معصومین(ع) هستند در طول این مسیر بنده قصورات فراوانی را نسبت به شما داشتم عاجزانه خواهشمندم مرا حلال نمایی و برای من همیشه دعای خیر کنید.
يکشنبه 23 3 1395 12:49 صبح
«حاج قاسم» در وصیت‌نامه یک شهید 19 ساله

بدانید و آگاهباشید ای اقوام و خویش که حجت خدا بر همه ما تمام شده خون این شهدا یقه مارا در صحرای محشر می گیرد ای آنهایی که همه اش در فکر مال و منال و دنیا هستید به خود آیید تا دیر نشده نه خدا دارید نه پیغمبر نه امام دارید و نه ولایت. نه نماز دارید نه روزه همانا شما خائنین به دین خدا و خون شهدا هستید.

به شما می گویم ای اقوام و خویشان که بعد از چندین سال گذشت از رحمت واسعه خداوند (انقلاب اسلامی) به خود نیامده اید به خود آیید.

دوشنبه 17 3 1395 11:46 صبح
X