معرفی وبلاگ
نام : ابوالفضل جعفري . محل تولد : گلپايگان. ********************* به یاد استاد اخلاق و عرفان ، برادر بزرگوارم شهید والامقام محمدعلی خرمی. روحش شاد و با سالار شهیدان محشور. انشاءالله ********************* بارالها : ما را عبد خویش قرار بده . و توفیق عنایت کن زیر چتر ولایت به پرچمداری (آقاسیدعلی) عزیز در رکاب امام عصر (عجل الله تعالی فرج الشریف) عاقبتمان به شهادت ختم بگردد. الهی آمین
دسته
سایتهای موردعلاقه
لینک دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem232

بعد از حضور مدافعان حرم در سوریه و عراق و مبارزه با تکفیری‌ها، مجموعه کتاب‌هایی با موضوع خاطرات شهدای مدافعان حرم دوباره دارد قوت می‌گیرد. کتاب‌هایی که مورد استقبال هم قرار می‌گیرد. ناشران متعددی هم در این زمینه ورود پیدا کرده‌اند و مشغول انتشار خاطرات این دسته خاص از شهدا یا خانواده‌های آنها هستند.

از برند قدیمی روایت فتح گرفته تا ناشران تازه‌نفس و خصوصی و جدیدی که هویت اصلی کارشان حالا انتشار این نوع کتاب‌ها شده است.
شاید بهتر و دقیق‌تر این باشد که بگوییم این روند مسامحتا چیزی شبیه همان اتفاقی است که برای شهدای دفاع مقدس هم افتاده بود و حالا هم بازار کتاب‌هایش حسابی گرفته است.

حالا خبر رسیده کتاب «تو شهید نمی‌شوی» در اولین سال انتشار خود به چاپ پانزدهم رسید.

این کتاب که توسط دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تهیه شده است، روایت‌های برادر شهید از فراز و فرودهای یک زندگی با برکت، کودکی و نوجوانی، مسجد و مدرسه تا دانشگاه و پادگان، تبریز تا تهران و از تهران تا شام است.

این کتاب، سال گذشته و در چهارمین سالگرد شهید محمودرضا بیضایی منتشر شده بود و در طول یک‌سال، با استقبال علاقه‌مندان به چاپ پانزدهم رسیده است.
در پشت جلد این کتاب آمده است: ماندن در تهران برایش به معنی ماندن در میانه میدان و برگشتن به تبریز، به معنی پشت میزنشینی و از دست دادن فرصت خدمتی بود که برای آن، نیروی قدس را انتخاب کرده بود.

بعد از این‌که در تهران، تشکیل خانواده داد، در جواب برادری که به او پیشنهاد کرده بود خانواده‌اش را بردارد و برود تبریز زندگی کند، گفته بود: «تو شهید نمی‌شوی.»
اگر شما هم علاقه دارید ببینید این کتاب چه داشته که این طور مورد استقبال قرار گرفته می‌توانید علاوه بر کتاب‌فروشی‌ها با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۴۵۴ تماس بگیرید یا به حسینیه هنر واقع در میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر مراجغه کنید. درباره شهید محمودرضا بیضایی هم این را بگوییم که این شهید ۲۹ دی ۱۳۹۳ در سوریه منطقه «قاسمیه» در جنوب شرقی دمشق به شهادت رسید.

مشرق

چهارشنبه 7 1 1398 9:5 صبح
X