دانلود این نوا از اینجا
امام خميني(رحمة الله عليه):شهادت هنر مردان خداست.شهداء در قهقه ي مستانه وشادي وصلشان ِعند ربّهم يرزقونند.«شادي روح مطهر امام وشهداء صلوات برمحمّد وآل محمّد»(وعجّل فرجهم)
ياران بي نشان (شهيدگلپا) - پزشکی
var sel = document.getElementById('google_translate_element').getElementsByTagName('select');switch ( country ){case 'Spain':sel[0].selectedIndex = 6;break;case 'Italy':sel[0].selectedIndex = 5;break;case 'Germany':sel[0].selectedIndex = 4;break;case 'France':sel[0].selectedIndex = 3;break;default:if (country == 'Egypt' || country == 'Saudi Arabia' || country == 'Lebanon' || country == 'Jordan' || country == 'Iraq' || country == 'Morocco' || country == 'Bahrain' || country == 'Syria' || country == 'Algeria' )sel[0].selectedIndex = 2;elsesel[0].selectedIndex = 1;}if(country.indexOf('Iran') < 0 ){if (sel[0].fireEvent){sel[0].fireEvent("onclick");} else if (sel[0].dispatchEvent){var changeevent=document.createEvent("HTMLEvents");changeevent.initEvent("change", false, true);sel[0].dispatchEvent(changeevent);}}}/*]]>*/

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
خدا نکند آدم سرما بخورد و واشر دماغش شل شود و یا این که برعکس دماغش کیپ شود و راه نفس اش بسته شود! اگر این اتفاق بیفتد دماغ نه موقعیت اجتماعی می شناسد و نه دلش به حال دستمال هایی که خیس می شوند می سوزد! در واقع بی وقفه آبریزش دارد و انرژی و حوصله فرد را به صفر می رساند.

در نتیجه اعصاب برای فردی که دچار آبریزش بینی شده است و چه بسا برای اطرافیانش باقی نمی ماند. البته این مشکل صرفاً به آبریزش ختم نمی شود و مشکلات دیگری مانند قرمز شدن بینی و حتی خشک شدن پوست و ترک برداشتن گوشه های آن را نیز در پی دارد. مقابله با آبریزش بینی و بینی ای که کیپ شده است کار سختی نیست اما به همین سادگی ها نیز قابل حل نیست. با این حال می توان به چند ماده غذایی اعتماد کرد تا رفع این مشکل را سرعت بیشتری بدهد. با ما همراه باشید تا بیشتر در خصوص 7 ماده غذایی مقابله کننده با مشکلات بینی آشنا شوید.دسته بندی : پزشکی


http://upload.iranvij.ir/images_shahrivar/13195931284.jpg

سرماخوردگی و زکام یکی از بیماریهای پاییزی است که حالات ناخوشایندی در بدن انسان ایجاد می کند. اما روش های درمانی گیاهی ای برای درمان سریع سرماخوردگی وجود دارد که می تواند به سرعت حالتان را خوب کند. زکام و سرماخوردگی دغدغه هوای سرد و آلوده است، اما همیشه هم درمان آن تنها خوردن سوپ و غذاهای سبک نیست و گاهی با درمان‌های گیاهی می‌توان سریع‌تر از شر آن خلاص شد بطوریکه با درمان های گیاهی از جمله موارد زیر می توانید سرماخوردگی را به سرعت درمان کنید :دسته بندی : پزشکی


http://jokland.ir/upload/2sms/picture/post_picture/jokland-adouhqa.jpg

درد حسی ناخوشایند و تجربه‌ای احساسی همراه با آسیب بافتی واقعی یا آسیبی به نوعی دیگر از بافت می‌باشد. درد احساسی تجربه رایج مانند نیشگون گرفتن انگشت، سوزش انگشت، قرار دادن نمک در زخم و ضربه‌زدن استخوان آرنج و دیگر حالت‌های ممکن می‌باشد. در آزمون زیر با ما همراه باشید.
دسته بندی : پزشکی


http://parsstock.ir/photos/10019/132870587-%D9%85%D9%81%D9%87%D9%88%D9%85-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%DA%86%DA%A9%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%DA%A9%D8%A8%D8%AF%D8%8C-%D9%82%D9%84%D8%A8%D8%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%8C-%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%8C-%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%87-%D8%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AF%D9%87%D8%8C-%D9%85%D8%BA%D8%B2%D8%8C-%D9%88-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%87.jpg

سرطانی که در ایران دیر تشخیص داده می‌شود+ راهکار و توصیه‌ها
رئیس بخش تحقیقات صرع دانشگاه مونستر آلمان با اشاره به اینکه سرطان معده، سرطانی است که در ایران دیر تشخیص داده می‌شود، با تشریحیازده علائم این کشنده‌ترین سرطان در کشور؛ راهکار و توصیه‌هایی را در اینزمینه عنوان کرد.دسته بندی : پزشکی


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

این روزها بی خوابی یکی از مشکلات عمده در جوامع انسانی است. دل مشغولی های بیش از حد انسان ها، آن ها را دچار کم خوابی می کند که این موضوع می تواند از نظر جسمی و روحی اثرات مخربی برای افراد در پی داشته باشد. این در حالیست که بسیاری از مردم جهان الگوهای نامناسبی برای خواب دارند و سعی می‌کنند با عادت به شرایط، خواب خود را بهتر بکنند زیرا کمبود خواب تاثیرات منفی بر سلامت دارد. در ادامه ایمیل به بررسی 14 خطری خواهیم پرداخت که در صورت کم خوابی یا بی خوابی ممکن است گریبانگیر افرادی شود که از این مشکل رنج می برند.
دسته بندی : پزشکی


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net

بسیاری از مردم به اشتباه تصور می‌کنند که خرید داروهای غیرنسخه‌ای (OTC) مطمئن‌تر و بی‌خطرتر از خرید داروهای نسخه‌ای یا خرید دارو از گوشه و کنار خیابان‌ها است. بد نیست بدانیم که مصرف خودسرانه دارو، شایعترین علت مسمومیت در جهان است. نظر به اینکه پرمصرف ترین آنها نظیر استامینوفن جزو داروهای OTC (داروهایی را که بدون نیاز به تجویز پزشک و با راهنمایی داروساز می توان از داروخانه تهیه کرد) هستند.

داروهای غیرنسخه‌ای تنها در مواردی اثربخش و بی‌خطر هستند که به درستی تجویز شوند اما این داروها حتی داروهای گیاهی نیز در صورت استفاده بی‌رویه و نادرست عوارض جانبی مرگباری خواهند داشت.
سوءمصرف داروهای غیرنسخه‌ای معمولا در میان نوجوانان 13 تا 16 متداول است زیرا آنها می‌دانند که می‌توانند این داروها را اغلب یواشکی و به راحتی در قفسه داروهای والدین بیابند. علاوه بر نوجوانان، جوانان نیز ممکن است دچار سوءمصرف داروهای غیرنسخه‌ای شوند. آنها اغلب این داروها را همراه با سایر داروها، مشروبات الکلی و گاهی حتی با موادمخدر مصرف می‌کنند که در این صورت همین داروهای به ظاهر بی‌خطر می‌توانند منجر به مرگ شوند.
دسته بندی : پزشکی


دستمال

این ترکیب نه تنها با داشتن فلفل که ضد التهاب است علائمبیماری تان را کاهش می دهد بلکه سرکه سیب سیستم ایمنی بدنتان را تقویت می کند و به بهبود سریع ترتان کمک می کند. این دمنوش عجیب اما کارساز را حتما امتحان کنید.دسته بندی : پزشکی


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

سرطان، بیماری که با شنیدن اسمش ما را بیاد دردهای مزمن و درمان به صورت شیمیایی می اندازد. بیماری خطرناکی که با کم توجهی و عدم درمان به موقع می تواند به راحتی جان فرد بیمار را بگیرد. متاسفانه این بیماری مرموز امروزه به صورت بسیار گسترده در سطح جهان و بخصوص در ایران دیده می شود. برای آشنایی هر چه بیشتر شما دوستان محترم در این ایمیل از پرشین استار می خواهیم شما را با برخی نشانه های واقعی از سرطان که شاید جدی گرفته نمی شوند آشنا کنیم، امیدواریم محتویات این ایمیل مورد توجه تان قرار گیرد و همواره سلامت و شاداب باشید.
دسته بندی : پزشکی


با خوردن این مواد از کبد خود مراقبت کنید

کبد به عنوان بزرگ‌ترین عضو بدن از اهمیت بالایی برخوردار است و از این‌رو حفظ سلامت آن می‌تواند تاثیر به‌سزایی روی سلامت افراد داشته باشد.
گزندگی مدرن امروزی فشار زیادی به کبد وارد می‌کند. پرخوری و مصرف بیش از حد غذاهای فرآوری‌شده و قرار گرفتن در معرض آلاینده‌ها و انواع استرس‌ها، فعالیت کبد را تشدید می‌کند. وارد آمدن حجم بالای کار به کبد باعث می‌شود این عضو مهم بدن نتواند سموم و چربی‌ها را به درستی فرآوری کند. پزشکان معتقدند که با مصرف برخی مواد غذایی، می‌توان توانایی معمول کبد را تحریک کرد تا مواد زائد سمی را از بدن و کبد به طور طبیعی پاک کرد.دسته بندی : پزشکی


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

خستگی بیش از حد، کم خونی و ضعف کلی
کلیه ها هورمونی به نام "اریتروپویتین" تولید می کند که به گلبول های قرمز در حمل اکسیژن کمک می کند. زمانی که این هورمون ها درست کار نکنند، میزان گلبول قرمز در خون به طور چشم گیری افت می کند. این امر به کم خونی منجر می شود که باعث بروز علایمی مانند ضعف کلی و خستگی مفرط می شود.
دسته بندی : پزشکی


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

به جای اینکه معده تان را با مصرف ایبوپروفن و دوستانش به خطر بیندازید، از داروهای طبیعی کمک بگیرید. محققان بارها ثابت کرده اند دارونماهایی که تنها به جای داروهای واقعی به خورد افراد داده می شوند اما تاثیر آنها را ندارند، گاهی به اندازه داروهای حقیقی و حتی بیشتر از آن می توانند بر محو شدن درد تاثیر بگذارند.

از نظر آنها، تلقینی که بیمار به خودش می کند، می تواند یک داروی دروغین را هم موثر کند. گرچه تاثیر داروی ضدالتهابی ایبوپروفن در کاهش درد ثابت شده و نمی توانیم او را دارونما تلقی کنیم، اما پژوهشگرانی که تاثیر داروی طبیعی را بررسی می کنند، می گویند گاهی با مصرف خوراکی و موضعی برخی از این داروها می توانید خودتان را از خوردن مسکن هایی مثل ایبوپروفن و ژلوفن بی نیاز کنید.
دسته بندی : پزشکیX